Čas pro neobyčejné zážitky

Akce již proběhla

Zdravíme z muzea!

Muzejní noc v Poličce neboli Čas pro neobyčejné zážitky je speciální program plný mimořádných a nečekaných zážitků pro všechny věkové kategorie připravený poličskými organizacemi, institucemi, spolky, ale i restauracemi, kavárnami a obchody. Nenechte si tuto oblíbenou akci, která se těší velkému zájmu už 23 let, ujít a vydejte se na netradiční putování za dobrodružstvím a zábavou! 

Městské muzeum a galerie Polička připravuje svůj program tento rok v barokní radnici na Palackého náměstí. Necháme vás nahlédnout do prostoru běžně nepřístupného a nevídaného ... na půdu poličské radnice, která jako by vypadla z obrazů Pavla Čecha. Prozkoumáte střešní konstrukci a staré krovy, odhalíte tajuplné kouty, které jen pro tuto noc ožijí. Zajímají vás výhledy z radničních okýnek nebo dáte přednost oknům do vaší fantazie? Na radnici můžete také navštívit interaktivní výstavu Pavla Čecha plnou her a aktivit a vyzkoušet si tvoření inspirované obrazy tohoto jedinečného umělce!

Zážitkem pro vás bude i pohled na podvečerní Poličku z ochozu věže kostela sv. Jakuba! Okouzlí vás hemžící se město, tak jak ho velmi dobře znal malý Bohuslav Martinů se svou rodinou. Nezapomeňte si zajistit vstupenky v předprodeji na pokladně muzea. (časové prohlídky: 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, vstupné 50 Kč / osoba) 


S přáním hezkého dne
Simona Valachová
 
Městské muzeum a galerie Polička