Oslava 30 let pomoci lidem

Akce již proběhla

30 let Oblastní charity Žďár nad Sázavou
Michal Hrůza, Circus Brothers, Heblo
Zámek Žďár nad Sázavou
Pivovarský dvůr, 26. května 2023
 

Oblastní charita Žďár nad Sázavou poskytuje sociální, zdravotní a humanitární služby lidem už 30 let. Výročí založení organizace oslaví současní i bývalí zaměstnanci v areálu Zámku Žďár nad Sázavou. Na oslavu jsou zváni donátoři, dobrovolníci a podporovatelé Charity, ale i široká veřejnost. V programu pátečních oslav jsou večerní koncerty v Pivovarském dvoře, na kterých vystoupí zpěvák Michal Hrůza s kapelou, pražský disco-Balkán band Circus Brothers a funk folková formace Heblo z Ostravy.
 

PROGRAM

Koncerty v Pivovarském dvoře
(placená zóna)
18:30 Heblo
20:00 Michal Hrůza a Kapela Hrůzy
21:45 Circus Brothers
Vstupenky na koncerty v Pivovarském dvoře lze zakoupit v online předprodeji Zámku Žďár nad Sázavou nebo osobně v recepci Muzea nové generace Zámku Žďár nad Sázavou, a to do 25. května. Cena vstupenky je 350 korun, děti do 6 let mají vstup zdarma. Vstupenka v den konání akce 26. května bude k zakoupení pouze v recepci Muzea nové generace Zámku Žďár nad Sázavou za cenu 500 korun. Vstup do Pivovarského dvora bude možný od 18 hodin.
 

Koncerty a program na Prvním nádvoří
(volný vstup)
15-18 hodin
Hudební vystoupení Zelenohorských muzikantů, funk folkové formace Heblo a bluesové pohody Lucky B, taneční a cirkusový workshop, tvořivé dílny, aktivity pro děti, ukázky techniky a činnosti městské policie, dopravní policie a hasičů, prodej výrobků uživatelů služeb Oblastní charity Žďár nad Sázavou a charitní dobrodružné kolekce DobroDruh.

17:00 Slavnostní mše svatá v bazilice Nanebevzetí Panny Marie a svatého Mikuláše
17:00 Komentovaná prohlídka areálu Zámku Žďár nad Sázavou (začátek před bazilikou)

Termín konání

Termín konání

pá 26.5.23 15:00 - 23:59
Předpověď na 26.květen 11 °C