Nový začátek portálu Žďárské Vrchy

Nový začátek portálu Žďárské Vrchy - 1200 x 901

Autor / zdroj: Marek Urban

Ať už vás sem přivedla chuť vyrazit si na túru v krásném prostředí Žďárských vrchů nebo vzpomínky na kdysi tolik oblíbený portál, jste tady správně!

Ať už vás sem přivedla chuť vyrazit si na túru v krásném prostředí Žďárských vrchů nebo vzpomínky na kdysi tolik oblíbený portál, jste tady správně!

Letos je to přesně dvacet let, co ZdarskeVrchy.cz přivítaly prvního návštěvníka a za ním rychle následovali další.

Během šestnácti let jejich počet překročil hranici 900 tisíc. A určitě by padl i ten magický milion, kdyby nebylo náhlého úmrtí pana Neumana – majitele a zakladatele v jedné osobě, velkého milovníka zdejší krajiny, který svou lásku k pohybu, přírodě i kulturním památkám dokázal předávat dál.

Rádi bychom touto cestou poděkovali rodině pana Neumana za to, že nám umožnila na tento neobyčejný projekt navázat. Velký dík patří i panu Šedému, bez něhož bychom neměli k dispozici zálohu většiny archivovaných článků. Uchoval pro nás – a nakonec i pro vás – skutečný poklad. 
Zachráněné články můžete dohledat v našem archivu.

Současně pro vás chystáme čerstvé informace a nové články.
Klademe si za cíl přilákat do Ždárských vrchů nové tváře a přesvědčit vás, kteří si myslíte, že v těchto končinách znáte každý kámen, že máte stále co objevovat.

Uvítáme, pokud se o svoje zážitky a zkušenosti podělíte s ostatními.

Chtěli bychom touto cestou oslovit vás všechny, kteří o svých výletech a pobytech rádi píšete, máte vždy po ruce fotoaparát a nechybí vám chuť se nějakým způsobem podílet spolu s námi na tvorbě obsahu tohoto portálu. 
Bez ohledu na to, zda máte novinářské zkušenosti, nebo jste prostě turistický nadšenec, kterému šly ve škole slohy, neváhejte a napište nám na e-mail redakce@zdarskevrchy.cz

Pojďme se společně přesvědčit, že svůj život nežijeme pro věci, ale pro zážitky.
A že ty zážitky nemusíme sbírat na druhé straně zeměkoule, protože spoustu nezapomenutelných míst máme mnohem blíž.