Koncert pomohl oddělení dlouhodobě nemocných

Koncert pomohl oddělení dlouhodobě nemocných - 2000 x 1500

Autor / zdroj: Helena Zelená Křížová

Charitativní koncert vynesl novoměstské nemocnici přes sedm tisíc korun. Pomohou oddělení dlouhodobě nemocných

Charitativní koncert vynesl novoměstské nemocnici přes sedm tisíc korun. Pomohou oddělení dlouhodobě nemocných

Celkem 7 070 korun – to je výtěžek z vystoupení Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů (BROLN), které se uskutečnilo v neděli v podvečer v Horácké galerii v Novém Městě na Moravě. Peníze z charitativního koncertu pro novoměstskou nemocnici poputují na oddělení dlouhodobě nemocných. „Konkrétně budou použity na nákup klozetového křesla a rehabilitačních pomůcek,“ informovala vrchní sestra oddělení dlouhodobě nemocných Kateřina Havlová.
Podkroví Horácké galerie se v nedělní podvečer zaplnilo diváky, kteří si přišli vychutnat koncert a zároveň přispět na dobrou věc. „Akce se opravdu povedla, bylo to moc pěkné. Věřím, že stejně se to líbilo i přítomným divákům. Chtěla bych moc poděkovat Českému rozhlasu Vysočina a Horácké galerii za jejich podporu. A taky těm, kteří na koncert přišli,“ usmála se ředitelka Nemocnice Nové Město na Moravě Věra Palečková. 
Charitativní koncert BROLNu se uskutečnil již potřetí. Jeho záznam si budou moci poslechnout i ostatní zájemci o dobrou hudbu. Český rozhlas ho zařadí do svého vysílání v období velikonočním. 

Ukázka č.1 a č.2

Ukázka č.3

Souvisejicí akce

BROLN - Charitativní koncert pro nemocnici

Ikona  - lokalita  Horácká galerie