Výsledky časovky do Věcovských vrchů

Výsledky časovky do Věcovských vrchů

31. srpna se jel šestý ročník cyklistické časovky do Věcovských vrchů pro neregistrované, tedy pro širokou veřejnost. Závodníci se musí na 10 km trati z Jimramova do Odrance poprat s 300 m převýšení a dvěmi stoupáními 12%. Plním slib pořadateli a tak si zde můžete přečíst výsledky.

Časovka do věcovských vrchů 31.08.2003
Kat. Kategorie Pořadí St.č. Jméno Místo Start Cíl Čas
Ženy nad 40
A Ž40+ 1 06B Mičková Alena 0:17:00 0:47:28 0:30:28
A Ž40+ 2 01B Horáková Jana 0:12:00 0:43:41 0:31:41
A Ž40+ 3 05B Uhrová Hana 0:16:00 0:51:36 0:35:36
A Ž40+ 4 03B Králová Helena 0:14:00 0:51:36 0:37:36
A Ž40+ 5 02B Němcová Drahuše 0:13:00 0:57:44 0:44:44
B Ž40+ 6 04B Širůčková Ludmila 0:15:00 1:03:06 0:48:06
Ženy 19 - 40
B Ž40 1 16B Letenská Petra 0:10:00 0:34:12 0:24:12
B Ž40 2 15B Juráčková Marie 0:09:00 0:36:12 0:27:12
B Ž40 3 17B Houdková Kateřina 0:11:00 0:42:11 0:31:11
B Ž40 4 12B Halánková Veronika 0:06:00 0:37:23 0:31:23
B Ž40 5 14B Korvasová Kateřina 0:08:00 0:42:20 0:34:20
B Ž40 6 11B Vyškovská Kateřina 0:05:00 0:40:22 0:35:22
C Ž40 7 13B Konárová Zuzana 0:07:00 0:43:30 0:36:30
Ženy do 18
C Ž18 1 34B Veselá Petra 0:03:00 0:28:39 0:25:39
C Ž18 2 33B Kryštofová Jana 0:02:00 0:29:39 0:27:39
C Ž18 3 35B Bednářová Andrea 0:04:00 0:33:52 0:29:52
C Ž18 4 32B Výškovská Katka 0:01:00 0:40:21 0:39:21
C Ž18 5 31B Uhrová Anna 0:00:00 0:44:31 0:44:31
Muži nad 50
D M50+ 1 58C Kučera Josef 0:25:00 0:48:01 0:23:01
D M50+ 2 59C Ambrož Karel 0:26:00 0:49:55 0:23:55
D M50+ 3 61C Tomek Jaromír 0:28:00 0:52:17 0:24:17
D M50+ 4 62C Bělehrad Miloš 0:29:00 0:53:35 0:24:35
D M50+ 5 55C Cetkovský Vladimír 0:22:00 0:47:03 0:25:03
D M50+ 6 53C Karásek Zdeněk 0:20:00 0:45:22 0:25:22
D M50+ 7 56C Kulhánek Zdeněk 0:23:00 0:48:47 0:25:47
D M50+ 8 57C Nečas Václav 0:24:00 0:50:12 0:26:12
D M50+ 9 51C Hlaváč Zdeněk 0:18:00 0:44:27 0:26:27
D M50+ 10 63C Pustina Jaroslav 0:30:00 0:59:04 0:29:04
D M50+ 11 52C Koliba Lubko 0:19:00 0:50:45 0:31:45
D M50+ 12 60C Košťál Rostislav 0:27:00 0:59:07 0:32:07
D M50+ 13 54C Doboš Jan 0:21:00 1:02:06 0:41:06
Muži 36 - 50
E M50 1 18Z Mareček Josef 1:08:00 1:27:53 0:19:53
E M50 2 12Z Koumar Petr 1:02:00 1:22:02 0:20:02
E M50 3 15Z Drahoš Petr 1:05:00 1:25:29 0:20:29
E M50 4 03Z Švihálek Petr 0:53:00 1:16:07 0:23:07
E M50 5 08Z Fiedler Jan 0:58:00 1:21:35 0:23:35
E M50 6 11Z Tomíško Václav 1:01:00 1:24:36 0:23:36
E M50 7 19Z Štěpánek Jiří 1:09:00 1:32:43 0:23:43
E M50 8 17Z Doubek René 1:07:00 1:30:54 0:23:54
E M50 9 09Z Čermák Jan 0:59:00 1:23:33 0:24:33
E M50 10 05Z Čirka Josef 0:55:00 1:19:51 0:24:51
E M50 11 95C Pustina František 1:40:00 2:05:29 0:25:29
E M50 12 06Z Lupoměch Petr 0:56:00 1:21:49 0:25:49
E M50 13 14Z Klement Leoš 1:04:00 1:29:55 0:25:55
E M50 14 16Z Kaman Josef 1:06:00 1:32:03 0:26:03
E M50 15 04Z Korvas Pavel 0:54:00 1:20:17 0:26:17
E M50 16 13Z Čuhel Jiří 1:03:00 1:29:58 0:26:58
E M50 17 07Z Homola Tomáš 0:57:00 1:24:06 0:27:06
E M50 18 01Z Mohelník Petr 0:51:00 1:19:18 0:28:18
E M50 19 02Z Pojezdný Tomáš 0:52:00 1:20:41 0:28:41
E M50 20 10Z Vítek Miloš 1:00:00 1:31:36 0:31:36
Muži 19 -35
F M35 1 14M Kučera Josef 1:22:00 1:41:08 0:19:08
F M35 2 11M Holemář Josef 1:19:00 1:38:10 0:19:10
F M35 3 20M Psota Jan 1:28:00 1:48:00 0:20:00
F M35 4 - 5 15M Procházka Vít 1:23:00 1:44:20 0:21:20
F M35 4 - 5 06M Groulík František 1:15:00 1:36:20 0:21:20
F M35 6 - 7 30M Ročárek Tomáš 1:38:00 1:59:25 0:21:25
F M35 6 - 7 16M Podsedník Luboš 1:24:00 1:45:25 0:21:25
F M35 8 25M Kratochvíl Jaroslav 1:33:00 1:54:32 0:21:32
F M35 9 17M Vostroň Lukáš 1:25:00 1:46:49 0:21:49
F M35 10 21M Zajíček Kamil 1:29:00 1:50:57 0:21:57
F M35 11 19M Čejka Jaromír 1:27:00 1:49:11 0:22:11
F M35 12 26M Doležal Petr 1:34:00 1:56:19 0:22:19
F M35 13 08M Havlíček Rostislav 1:17:00 1:39:24 0:22:24
F M35 14 29M Volf Karel 1:37:00 1:59:25 0:22:25
F M35 15 31M Stupka Ondřej 1:39:00 2:01:44 0:22:44
F M35 16 27M Kotík Jan 1:35:00 1:57:58 0:22:58
F M35 17 23M Rouš Radek 1:31:00 1:54:14 0:23:14
F M35 18 18M Kabrda Pavel 1:26:00 1:49:15 0:23:15
F M35 19 01M Sadovský Martin 1:10:00 1:33:39 0:23:39
G M35 20 28M Kotík Tomáš 1:36:00 1:59:46 0:23:46
G M35 21 09M Vašík Jaroslav 1:18:00 1:41:48 0:23:48
G M35 22 12M Škaroupa Michal 1:20:00 1:44:22 0:24:22
G M35 23 22M Bezchleba Petr 1:30:00 1:54:36 0:24:36
G M35 24 24M Zloch Tomáš 1:32:00 1:57:10 0:25:10
G M35 25 13M Zahradník Jiří 1:21:00 1:47:52 0:26:52
G M35 26 07M Straka Jan 1:16:00 1:44:25 0:28:25
G M35 27 05M Kalášek Aleš 1:14:00 1:43:26 0:29:26
G M35 28 04M Macháček Pavel 1:13:00 1:43:21 0:30:21
G M35 29 02M Boháč Jiří 1:11:00 1:43:16 0:32:16
G M35 30 03M Bukáček Tomáš 1:12:00 1:53:42 0:41:42
Muži do 18
G M18 1 20C Formánek Jiří 0:50:00 1:10:55 0:20:55
G M18 2 12C Tomášek Lukáš 0:42:00 1:02:57 0:20:57
G M18 3 19C Krška Jan 0:49:00 1:10:02 0:21:02
G M18 4 16C Drahoš Adam 0:46:00 1:07:26 0:21:26
G M18 5 17C Janošec Miroslav 0:47:00 1:08:40 0:21:40
G M18 6 02C Svoboda Šimon 0:32:00 0:53:55 0:21:55
G M18 7 13C Pařil Miroslav 0:43:00 1:05:15 0:22:15
G M18 8 18C Doubek Tomáš 0:48:00 1:10:24 0:22:24
G M18 9 09C Švihálek Petr 0:39:00 1:02:25 0:23:25
G M18 10 15C Klement Jan 0:45:00 1:08:56 0:23:56
G M18 11 14C Ambrož Karel 0:44:00 1:08:20 0:24:20
G M18 12 07C Fiala David 0:37:00 1:01:45 0:24:45
G M18 13 10C Roušar Milan 0:40:00 1:05:01 0:25:01
G M18 14 11C Ehrenberger Jakub 0:41:00 1:06:33 0:25:33
G M18 15 08C Fousek Jindřich 0:38:00 1:04:30 0:26:30
G M18 16 05C Kalich Zbyněk 0:35:00 1:03:03 0:28:03
G M18 17 04C Peňáz Radim 0:34:00 1:04:01 0:30:01
G M18 18 01C Mohelník Petr 0:31:00 1:06:13 0:35:13
G M18 19 06C Vyškovský Roman 0:36:00 1:12:01 0:36:01
M18 20 03C Peňáz Marek 0:33:00 1:10:05 0:37:05