Soutěž o večeři pro dva II.

Milí čtenáři, soutěž o večeři pro dva jest uzavřená.

Jelikož se k nám dostalo jen jedno dílko, nelze jinak než jej vyhlásit za vítěze. Vítězem se tedy stává Robert Zelený se Selským dvorem v Daňkovicích. Aby vám všem ostatním bylo líto, že jste nezúčastnili, přinesem reportáž s fotkama. Uvidíte, o jak opulentní hostinu jste přišli a doufám, že další ročník zplodí více dílek. Tak vám přeji příjemné počtení. Jinak nebojte, po novém roce vyhlásíme jinou soutěž.

Váš šéfredaktor Tomáš Neuman

Vítězná práce:

Mojí oblíbenou hospůdkou je Selský dvůr v Daňkovicích. Ne, že bych tam chodil často, ale vždy, když jsem se tam ocitl, jsem přemýšlel, proč někde to prostě funguje a někde ne.
No a protože zatím asi nikdo žádný příspěvek neposlal a já bych si dal večeři, tak proč bych nenapsal pár řádek.

O uvedené hospodě jsem slyšel poprvé tak před dvěma lety. Při náhodné večeři jsem koukal, protože tu porci, co jsem obdržel, jsem opravdu nesnědl. A to jsem se snažil. Nabídka je tak široká, že prvotní problém návštěvníka spočívá v tom, co si vlastně vybrat. No a pokud máte chuť na specialitu, objednáte si dopředu grilované koleno vynikající chuti.

Obsluha se vám plně věnuje, když jdete s dítětem, tak po jídle jen tak mimochodem nabídnou lízátko nebo nějakou jinou drobnost.

Za to vše zaplatíte cenu běžnou jako kdekoliv jinde. Škoda, že třeba na Rokytně není nyní restaurace žádná. Třeba se časem ještě najde někdo, kdo z dříve vyhlášeného hotelu udělá podnik na úrovni, který nebude znám jen tím, že tam občas někomu ustřelí hlavu.