Novinky

Milí čtenáři, zajisté jste si již všimli, že v pravém horním rohu přibyla ikona s označením "Mapa". Kdo z vás to ještě nezaregistroval, prosím nasměrujte své zraky doprava nahoru. (Edit: jako reakce na diskuzi opraveno několik gramatických chyb, děkujeme)

Jedná se, jak jinak, o zmapování občerstvení, které můžete využít při vašich toulkách po Vysočině. Přes zimu zde naleznete okruhy najetých stop pro běžkování. Je to čerstvý, právě zrozený projekt, takže by se dalo říci, že jde o tzv. betaverzi. Ale nebojte se, na mapě se se stále pracuje, tak jako ostatně na celém magazínu.

Pokud máte zájem zařadit své zařízení na mapu, je vám asi jasné, že to nebude zadarmo. Zatím ještě není vytvořen elektronický formulář pro žádosti o umístění. Proto nás s žádostmi o bližší informace  kontaktujte na mailu , nebo telefonicky.


Dále máme v úmyslu předělat (pokolikáte už?) vzhled a strukturu magazínu. Pro tento účel chystáme novou anketu, ale ani ta neobsáhne vše. Proto bych chtěl požádat vás, vážení čtenáři, pište do komentářů nebo na e-mail vaše představy a návrhy. Jak o podobě stránek, tak i obsahu. Pomozte nám tvořit váš magazín.


Tomáš Neuman