Taky rádi fotografujete?

Mít nádherné snímky z dovolené, to není jen výsadou profesionálních fotografů. I amatérský nadšenec občas zachytí svým přístrojem unikátní snímky, které by si neměl nechávat pouze pro sebe.

 

 

 

A tak tu máme Letní fotografickou soutěž na www.region-vysocina.cz. Pokud i vy máte nějaké ty fotografické skvosty, ať už z dovolené nebo jen z procházky po okolí, neváhejte se přihlásit. Pak už jen vyplníte formulář, který najdete na zmíněné internetové stránce a přiložíte fotografie. Do soutěže můžete přihlásit pouze pět snímků.

Pokud nevlastníte digitální fotoaparát a používáte klasický přístroj, můžete poslat soutěžní snímky v obálce na adresu: Krajský úřad kraje Vysočina, odbor regionálního rozvoje, Žižkova 57, 587 33 Jihlava. Obálku označte heslem „Foto soutěž" a nezapomeňte připsat odesílatele a informaci, kde a kdy byla fotografie pořízena.

A jaké ceny jsou připraveny pro vítěze? Za první místo obdržíte publikaci „Turistický atlas Česko". Ten, kdo se umístí jako druhý, bude odměněn knížkou „Vysočina ve fotografii" a třetí umístěný se může těšit na publikaci „Kraj Vysočina".

A vy, kteří se neumístíte, nemusíte být smutní. Fotografie, zaslané do soutěže budou využity na propagaci turistického ruchu v kraji Vysočina. Samozřejmě, že u každé bude uvedeno jméno autora. Takže se může stát, že v objevíte svůj snímek třeba na některé z výstav nebo v některé publikaci o Vysočině.

A dokdy můžete soutěžit? Své fotografie posílejte na uvedenou adresu do 15. září 2006.