Chcete své ratolesti potěšit dopisem od Ježíška?

Není nic jednoduššího. I letos bude totiž fungovat takzvaná „Ježíškova pošta.“  

Najdete ji na místě s velmi příhodným názvem pro tuto vskutku nebeskou úřadovnu. V Krušných horách na Božím Daru, nejvýše položenému městem ve střední Evropě, už přijímají první zásilky. A těch není nikdy málo. Navíc jejich počet rok od roku stoupá. Vloni prošlo rukama zdejších poštovních úřednic okolo pěti set padesáti kilogramů přání a přáníček.

 

 

 

A jak zajistit, aby právě vaše dítě nebo vaši známí a příbuzní dostali to zaručeně pravé přáníčko od Ježíška? Stačí, když vezmete vánoční pohlednici a přání napíšete. Opatříte ji známkou a adresou toho, komu ji má Ježíšek poslat. Pak dáte pohlednici do obálky a pošlete na adresu: Vánoční pošta, 362 62 Boží Dar. No a o zbytek se už postarají poštovní úřednice.

 

 

 

Všechny takto zaslaná přáníčka budou opatřena vánočním příležitostním razítkem, tedy „ouředním ježíšovským potvrzením“. Největší radost z pohlednice od Ježíška budou mít určitě děti. Ale ani dospělí, kteří už na Ježíška nevěří, se určitě zlobit nebudou. A úsměv na tváři jim takovýmto milým překvapením určitě vykouzlíte.

 

Krušné hory, Boží Dar